Shofu

Ürün Karşılaştır (0)


All Ceramic Preparation Kit

All Ceramic Preparation Kit Robotik teknoloji ile mükemmel şekilde yüzete eşit dağılmış elmas kombinasyonu sunar. Özellikle anterior, premolar ve molar dişlerin preparasyonu için tasarlanmıştır. İnlay, onlay ve laminate veneer restorasyonların hazırlanmasını olağan üstü kolaylaştırır...

0,00

Beauti Bond

Işıkla Sertleşen Tek Aşamalı Adeziv Sistemi Yenilikçi ikili monomer yapısı ile mine ve dentine eşdeğer bağlanma direnci sunar. Uygulama hızlı ve kolaydır. Zaman alan, teknik hassasiyet gerektiren, karmaşık işlemlere gerek yoktur. Tek adımda güçlü ve kalıcı bağlanma direncini garanti eder. Olağa..

0,00

Beautifil - Bulk Flowable

Beautifil - Bulk Flowable Akışkan Bulk KompozitBaşarısı 13 yıllık klinik uygulamalar ile kanıtlanmış S-PRG doldurucular içeren Giomer teknolojisinin yeni üyesi Beautifil - Bulk Flowable; düşük polemirizasyon büzülmesi, 4mm derinlikte tamamen polimerize olması, başarısı kanıtlanmış Giomer teknolojisi..

0,00

Beautifil - Bulk Restorative

Beautifil - Bulk Restorative Tepilebilir Bulk KompozitShofu Giomer ailesinin yeni üyesi Beautifil - Bulk Restorative, olağanüstü tepilebilme ve şekillendirilebilme özellikleri ile posterior restorasyonlar için idealdir. düşük polimerizasyon büzülmesi, 4mm derinlikte tamamen polimerize olması, başarı..

0,00

Beautifil Flow

Florür Salan Kompozit Esaslı Akışkan Restoratif Estetik restorasyonlar için ışıkla sertleşen, radyoopak, akışkan özellikli restoratif materyal olan Beautifil Flow, iki farklı akışkanlık özelliğinde sunulur; az akışkan F02, çok akışkan F10.Diş hekimlerinin ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştir..

0,00

Beautifil Flow Plus

Restorasyonlar İçin Enjekte Edilebilir Florür Salan Kompozit RestoratifBeautifil Flow Plus F00 ve F03'ün sıkışma direnci çok yüksek olmasına rağmen kompozitler gibi çok kolay uygulanacak nitelikte geliştirilmiştir. Beautifil Flow Plus enjekte edilebilir. Fakat son derece stabil, sıfır akışkan F00 ve..

0,00

Beautifil II

Sürekli Florür Salan Anterior ve Posterior Kompozit Esaslı Restotatif Beautifil II mükemmel renk uyumu, antiplak etkisi, kullanım kolaylığı ve üstün estetik sunar. Patentli doldurucu içeriği sayesinde optik özellikleri doğal dişe çok yakındır. S-PRG içeriği ile sürekli florür salar ve tekrarlay..

0,00

BeautiSealant

Self-Etch Florür Salan Pit ve Fissür Örtücü Beautisealant Minimal İnvaziv Kozmetik Dişhekimliği yaklaşımına uygun olarak geliştirilmiştir. Fosforik asit uygulaması, yıkama gibi aşamalar gerektirmeyen BeautiSealant sürekli florür salan S-PRG doldurucular içerir. Bu sayede fosforik asit kullanımı..

0,00

Block HC · Disk HC

Ceramic-based CAD/CAM material for durable, metal-free restorationsSHOFU Block HC can be used for almost all single-tooth indications for CAD/CAM technology and machined wet or dry in all standard milling units. This high-performance restorative material features exceptional long-term stability and ..

0,00

CompoSite

Alüminyum Oksit İçerikli Cila PastasıUzun dönemli mükemmel parlaklık sağlayan CompoSite polisaj pastası, mikrondan daha küçük alüminyum oksit partikülleri içerir. Su emebilen polisaj pastası posterior ve anterior bölgelerde dengeli ve mükemmel parlaklık sağlar. SuperSnap Buff Disk,  Buff-Mini D..

0,00

Composite Finishing Kit. (Kompozit Bitirme Kiti)

Composite Finishing Kit. (Kompozit Bitirme Kiti)Kompozit dolguların şekillendirme ve bitirme işlemleri için tasarlanmıştır. Özellikle interproksimal ve subgingival alanlarda çalışmayı olağanüstü kolaylaştırır. Anguldurva ve aeratör için 2 farklı set mevcuttur. Dura-Green(yeşil) seramik üzerinde..

0,00

Composite Technique Kit

Kompozit Bitirme, Parlatma ve Cila KitiComposite Technique Kit, kompozit restorasyonların bitirme işlemlerinden parlatma işlemlerine kadar gerekli tüm materyalleri içerir. Kompozit restorasyonlara yüksek estetik ve mükemmel yüzey direnci kazandıracak nitelikte tasarlanmıştır. Uzun ömürlü kompozit re..

0,00

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)