Bisco

Ürün Karşılaştır (0)


AcuVol™

BISCO's high-performance tabletop measuring devices are unsurpassed and superior to other methods available. The AcuVol measures volumetric shrinkage resulting from the cure of a polymeric composite using video imaging. DescriptionComposite Volume Shrinkage TestThe AcuVol is a video imaging tec..

0,00

Aelite Aesthetic Enamel

Nano Kompozitleri Denediniz Peki Ya Güçlendirilmiş Nano' yu ?Nano'ların gücünü, Hibrit' in ise estetiğini beğenmiyorsanız..Aelite Aesthetic EnamelZengin renk seçeneği sayesinde istediğiniz rengi kolaylıkla bulabilirsiniz (20 renk alternatifi vardır).Güçlendirilmiş fiziksel özellikleri sayesinde ön v..

0,00

Aelite All Purpose Body

Universal Hybrid KompozitHem antreior hem posterior bölgede kullanılır.Renk uyumu ve manipülasyonu çok iyidir.Aletlere yapışmaz ve kolay işlenir.Opak renkleri sayesinde estetik restorasyonlarda da rahatlıkla kullanılabilir.*Güçlendirilmiştir ve yüksek derecede doldurucu özelliği vardır.Tek başına..

0,00

Aelite Flo

                                         Akışkan KompozitHem anterior hem posterior bölgede kullanılır.Kontrol edilebilir seviyede akışkandır; üst çenede problem yaratmaz..

0,00

Aelite LS Posterior

                            Posterior Bölgelerde Kullanılabilen Tepilebilir KompozitKompozitlerde yaşanan en önemli problemlerden biri olan büzüşme Aelite LS'de oldukça küçük bir rakama çekilmiştir.Polimerizasy..

0,00

All-Bond Universal

İnanılmaz Ama Gerçek ALL-BOND UNlVERSAL’in mükemmel kimyasal yapısı hem self-etch hemde total-etch adezyon tekniği ile kullanılmasına imkan sağlar. ALL-BOND UNIVERSAL geniş kullanım alanı sunar;-Tüm direk ve indirek restorasyonlarda-Tüm indirek restoratif yüzeylere doğrudan primer uygulama..

0,00

Aqua Prep F

Flor İçerikli Dentin NemlendiricisiDolgu altında kullanılan flor içerikli bir dentin nemlendiricisidir.Sürekli sorulan dentin ne kadar nemlendirilmelidir sorununun çözümüdür.Aqua-Prep F asitten sonra sürülmelidir. Böylece doğru nem oranın preparasyonun içinde kalmasını sağlar.Flor salınımı yapar bu ..

0,00

Bis Core

                                     Bis CoreYüksek doldurucu partiküller içeren dual cure (ışıkla ve kendi kendine polimerizasyon) kompozit esaslı kor materyalidir. Dual cure olması sebebi ile ç..

0,00

BisBlock

Tek Seans Uygulamada Hassasiyetinize Kesin ÇözümKalsiyum Oxalate kristalleri ile dentin tübüllerini bloke eden yeni bir ürün. Kullanım AlanlarıAçığa çıkmış kök yüzeylerinde (KOLE),Dentin hassasiyeti,Direkt restorasyonların altında,İndirekt restorasyonlarda ve geçici restorasyonlarda,Özelli..

0,00

Yeni
BisCem - Self adeziv rezin siman

BisCem - Self adeziv rezin siman

Self Adeziv Rezin SimanDiş yüzeyine asit, primer, bond uygulaması gerektirmeyen dual-kür, self-adeziv rezin siman sistemidir. BisCem mükemmel kullanım özellikleri sunar. Pasta/pasta formülü ve otomatik karıştırma sağlayan şırıngası ile uygulamak ve taşan simanı temizlemek son derece hızlı ve kolaydı..

0,00

BisCover LV

RESTORASYONLAR HİÇ BU KADAR MÜKEMMEL GÖRÜNMEMİŞTİDüşük viskoziteli likit, örtücü, koruyucu, cila BisCover LVnin ışıltısını keşfedin. Geliştirilmiş yeni formülü ile BisCover LV hem ağız içinde hem ağız dışında kullanılabilen estetik, sızdırmazlık ve parlaklık sağlayan İLK üründür.Direkt ve indir..

0,00

Yeni
C&B Cement

C&B Cement

          Kompozit Esaslı Daimi Kron Köprü Simanı  Kullanımı kolay şırınga formu sayesinde kanştırmanıza gerek kalmazDirek Kuron'un içine uygulanırKompozit esaslı olduğu için güçlü yapıştırma sağlarSelf (kendi kendine) sertleşirMetal Postları güvenle yapıştıra..

0,00

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)