Pelton & Crane

Ürün Karşılaştır (0)


Advantage Diş Üniti

Advantage – Spirit 1800 FotöylerSpirit 1800 oral kaviteye erişimi kolaylaştıran ve hasta konforunu sağlayan temel özelliklere sahiptir. İhtiyacınız olan işlevselliğe, bütçenize dost bir fiyata sahip olun. Çift eklemli tetiyer, döner kilitleme sistemi, geniş ayaklık ve dar sırt desteği gibi standart ..

0,00

DCI Diş Üniti

- DCI Diş Üniti, PRO 30 ÜNİT, DC 1235 KOLTUKAskılı tablet sistemi4 Modüllü ( 3 Adet Midwest hortum, 1 Adet Otoklavlanabilir 3 fonksiyonlu şırınga )Ünit pnömatik sistemTablette, otoklavlanabilen paslanmaz çelik alet tepsisiTablet altında Dişhekimin kolayca ulaşılabileceği, kreşuvar yıkama, bardak dol..

0,00

Essential Diş Üniti

Essential – SPIRIT 1700 FOTÖYLERİlk muayenehanenizi açıyor ya da hayalinizdeki kliniği kuruyorsanız, Spirit 1700 fotöyün çizgisi isteklerinizi karşılayacak. Membran dokunmatik ekranlar, çift eklemli tetiyer, geriye açılan kol destekleri ve güçlü bir hidrolik kaldırma mekanizması gibi standart özel..

0,00

Premier Diş Üniti

Premier - Spirit 3000 FotöylerPelton & Crane’in yeni Spirit 3300 fotöyü doktor erişimi, hasta konforu ve estetik çekicilik açısından yeni gelişmeler sunmak için sağlam bir temele dayanmaktadır. Fotöyün daha aşağı inme özelliği ile donatılmış dar sırt desteği, her boyda hekime rahat ve ergonomi..

0,00

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)