BisCover LV

RESTORASYONLAR HİÇ BU KADAR MÜKEMMEL GÖRÜNMEMİŞTİDüşük viskoziteli likit, örtücü, koruyucu, cila BisCover LVnin ışıltısını keşfedin. Geliştirilmiş yeni formülü ile BisCover LV hem ağız içinde hem ağız dışında kullanılabilen estetik, sızdırmazlık ve parlaklık sağlayan İLK üründür.Direkt ve indir..

0,00

CompoSite

Alüminyum Oksit İçerikli Cila PastasıUzun dönemli mükemmel parlaklık sağlayan CompoSite polisaj pastası, mikrondan daha küçük alüminyum oksit partikülleri içerir. Su emebilen polisaj pastası posterior ve anterior bölgelerde dengeli ve mükemmel parlaklık sağlar. SuperSnap Buff Disk,  Buff-Mini D..

0,00

Composite Finishing Kit. (Kompozit Bitirme Kiti)

Composite Finishing Kit. (Kompozit Bitirme Kiti)Kompozit dolguların şekillendirme ve bitirme işlemleri için tasarlanmıştır. Özellikle interproksimal ve subgingival alanlarda çalışmayı olağanüstü kolaylaştırır. Anguldurva ve aeratör için 2 farklı set mevcuttur. Dura-Green(yeşil) seramik üzerinde..

0,00

Composite Technique Kit

Kompozit Bitirme, Parlatma ve Cila KitiComposite Technique Kit, kompozit restorasyonların bitirme işlemlerinden parlatma işlemlerine kadar gerekli tüm materyalleri içerir. Kompozit restorasyonlara yüksek estetik ve mükemmel yüzey direnci kazandıracak nitelikte tasarlanmıştır. Uzun ömürlü kompozit re..

0,00

DirectDia Paste

Elmas İçerikli Cila PastasıDirectDia Paste, %20 oranında 2-4 mikron elmas parçacıklarından oluşan, tüm restoratiflerde kullanılabilen, olağanüstü parlaklık ve pürüzsüz yüzey sağlayan polisaj pastasıdır. Super-Snap Buff Disk, Buff-Mini Diskler ve CompoSite Silikon Polisaj Lastikleri ile kullanılması ..

0,00

Finishing Discs

Kompozit Bitirme DiskleriKompozit, Kompomer, Cam İyonomer dolguların cilalanmasında kullanılır.Kalından süper inceye kadar 4 farklı grende ve 2 farklı boyda üretilmiştir.Metal Mandrel'lidir.Ürün içeriği400 lük Cila Diski + 2 adet Normal Mandrel..

0,00

OneGloss/OneGloss PS

Bitirme, Parlatma ve Cila LastikleriAluminyum oksit içeren OneGloss, tek adımda bitirme, parlatma ve cila işlemlerini tamamlamak için tasarlanmıştır. Uyguladığınız kontrollü baskı ile bitirmeden parlatmaya tek adımda ulaşırsınız. Üç farklı dizaynı sayesinde ulaşılması en zor alanlarda bile mükemmel ..

0,00

Porcelain Veneer Kit

Laminate Veneer Bitirme ve Parlatma Laminate Veneer Bitirme ve Parlatma Kiti, estetik diş hekimliğinde porselen veneer uygulamaları için geliştirilmiştir. Preparasyonda düzeltmeye, parlatma işlemlerinden son cila işlemlerine kadar gereli tüm enstrümanları içerir. Klinik Kullanım Avantajlar..

0,00

Super - Snap

Bitirme ve Parlatma Disk SetiSuper-Snap, kompozit restorasyonların bitirme ve parlatma işlemlerini kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlamak için tasarlanmıştır. Diskler, kompozit yüzeyine zarar veremeyecek nitelikte, metal merkez olmadan üretilmiştir. Ultra ince ve esnek diskler diş aralarına ..

0,00

Super - Snap Super Buff

Kullanıma Hazır Cila DiskleriSuper - Snap Super Buff Disk, tüm direkt ve indirekt kompozit restorasyonların son parlatma ve cilalama işlemlerini kusursuz ve hızlı tamamlamak için tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli polisaj pastası emdirilmiş diskler, hafifçe nemlendirildiğinde polisaj pastası salar, mük..

0,00

Super Snap Buff Disk & Buff Mini - Disk

Parlatma Pastaları İçin DisklerPahalı polisaj pastalarının gereğinden fazla kullanımını önlemek için tasarlanmıştır. Keçe kaplı yüzeyi kullanım sırasında polisaj pastasını tutar, çok az bir miktar polisaj pastası ile kompozit ve porselen yüzeylerde mükemmel parlaklık elde edilir. İnce ve esnek diskl..

0,00

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)