Aelite Aesthetic Enamel

Nano Kompozitleri Denediniz Peki Ya Güçlendirilmiş Nano' yu ?Nano'ların gücünü, Hibrit' in ise estetiğini beğenmiyorsanız..Aelite Aesthetic EnamelZengin renk seçeneği sayesinde istediğiniz rengi kolaylıkla bulabilirsiniz (20 renk alternatifi vardır).Güçlendirilmiş fiziksel özellikleri sayesinde ön v..

0,00

Aelite All Purpose Body

Universal Hybrid KompozitHem antreior hem posterior bölgede kullanılır.Renk uyumu ve manipülasyonu çok iyidir.Aletlere yapışmaz ve kolay işlenir.Opak renkleri sayesinde estetik restorasyonlarda da rahatlıkla kullanılabilir.*Güçlendirilmiştir ve yüksek derecede doldurucu özelliği vardır.Tek başına..

0,00

Aelite Flo

                                         Akışkan KompozitHem anterior hem posterior bölgede kullanılır.Kontrol edilebilir seviyede akışkandır; üst çenede problem yaratmaz..

0,00

Aelite LS Posterior

                            Posterior Bölgelerde Kullanılabilen Tepilebilir KompozitKompozitlerde yaşanan en önemli problemlerden biri olan büzüşme Aelite LS'de oldukça küçük bir rakama çekilmiştir.Polimerizasy..

0,00

Beautifil - Bulk Flowable

Beautifil - Bulk Flowable Akışkan Bulk KompozitBaşarısı 13 yıllık klinik uygulamalar ile kanıtlanmış S-PRG doldurucular içeren Giomer teknolojisinin yeni üyesi Beautifil - Bulk Flowable; düşük polemirizasyon büzülmesi, 4mm derinlikte tamamen polimerize olması, başarısı kanıtlanmış Giomer teknolojisi..

0,00

Beautifil - Bulk Restorative

Beautifil - Bulk Restorative Tepilebilir Bulk KompozitShofu Giomer ailesinin yeni üyesi Beautifil - Bulk Restorative, olağanüstü tepilebilme ve şekillendirilebilme özellikleri ile posterior restorasyonlar için idealdir. düşük polimerizasyon büzülmesi, 4mm derinlikte tamamen polimerize olması, başarı..

0,00

Beautifil Flow

Florür Salan Kompozit Esaslı Akışkan Restoratif Estetik restorasyonlar için ışıkla sertleşen, radyoopak, akışkan özellikli restoratif materyal olan Beautifil Flow, iki farklı akışkanlık özelliğinde sunulur; az akışkan F02, çok akışkan F10.Diş hekimlerinin ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştir..

0,00

Beautifil Flow Plus

Restorasyonlar İçin Enjekte Edilebilir Florür Salan Kompozit RestoratifBeautifil Flow Plus F00 ve F03'ün sıkışma direnci çok yüksek olmasına rağmen kompozitler gibi çok kolay uygulanacak nitelikte geliştirilmiştir. Beautifil Flow Plus enjekte edilebilir. Fakat son derece stabil, sıfır akışkan F00 ve..

0,00

Beautifil II

Sürekli Florür Salan Anterior ve Posterior Kompozit Esaslı Restotatif Beautifil II mükemmel renk uyumu, antiplak etkisi, kullanım kolaylığı ve üstün estetik sunar. Patentli doldurucu içeriği sayesinde optik özellikleri doğal dişe çok yakındır. S-PRG içeriği ile sürekli florür salar ve tekrarlay..

0,00

RAINBOW Flow

Akışkan KompozitSağlıklı gülümsemenin en renkli yolu Işıkla sertleşen akışkan kompozit Rainbow Flow çocuklar için tasarlanmıştır. Düşük polimerizasyon büzülmesi ve mükemmel dayanıma sahiptir. Genç hastanız için, canlı ve neşeli altı renk tonundan birini seçebilirsiniz.   Uygulama..

0,00

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)