Aelite Aesthetic Enamel

Nano Kompozitleri Denediniz Peki Ya Güçlendirilmiş Nano' yu ?Nano'ların gücünü, Hibrit' in ise estetiğini beğenmiyorsanız..Aelite Aesthetic EnamelZengin renk seçeneği sayesinde istediğiniz rengi kolaylıkla bulabilirsiniz (20 renk alternatifi vardır).Güçlendirilmiş fiziksel özellikleri sayesinde ön v..

0,00

Aelite All Purpose Body

Universal Hybrid KompozitHem antreior hem posterior bölgede kullanılır.Renk uyumu ve manipülasyonu çok iyidir.Aletlere yapışmaz ve kolay işlenir.Opak renkleri sayesinde estetik restorasyonlarda da rahatlıkla kullanılabilir.*Güçlendirilmiştir ve yüksek derecede doldurucu özelliği vardır.Tek başına..

0,00

Aelite Flo

                                         Akışkan KompozitHem anterior hem posterior bölgede kullanılır.Kontrol edilebilir seviyede akışkandır; üst çenede problem yaratmaz..

0,00

Aelite LS Posterior

                            Posterior Bölgelerde Kullanılabilen Tepilebilir KompozitKompozitlerde yaşanan en önemli problemlerden biri olan büzüşme Aelite LS'de oldukça küçük bir rakama çekilmiştir.Polimerizasy..

0,00

All-Bond Universal

İnanılmaz Ama Gerçek ALL-BOND UNlVERSAL’in mükemmel kimyasal yapısı hem self-etch hemde total-etch adezyon tekniği ile kullanılmasına imkan sağlar. ALL-BOND UNIVERSAL geniş kullanım alanı sunar;-Tüm direk ve indirek restorasyonlarda-Tüm indirek restoratif yüzeylere doğrudan primer uygulama..

0,00

Alustat Foam - Kanama Durdurucu Köpük Set

% 15 Aliminyum Klorit İçerikli Kanama Durdurucu KöpükALUSTAT'ın, dental tedavi sırasında lokal şişliği azaltmak ve dental tedavi sırasında ve sonrasında hafif diş eti kanamalarını durdurmak için kullanılması amaçlanmaktadır.Kanamayı durdurucu bir etkisi vardır; iltihabı azaltır ve damar büzücüdür.&n..

0,00

Alustat Kanama Durdurucu Jel

%25 25 Aliminyum Klorit İçerikli Kanama Durdurucu Jel ..

0,00

Aqua Prep F

Flor İçerikli Dentin NemlendiricisiDolgu altında kullanılan flor içerikli bir dentin nemlendiricisidir.Sürekli sorulan dentin ne kadar nemlendirilmelidir sorununun çözümüdür.Aqua-Prep F asitten sonra sürülmelidir. Böylece doğru nem oranın preparasyonun içinde kalmasını sağlar.Flor salınımı yapar bu ..

0,00

Beauti Bond

Işıkla Sertleşen Tek Aşamalı Adeziv Sistemi Yenilikçi ikili monomer yapısı ile mine ve dentine eşdeğer bağlanma direnci sunar. Uygulama hızlı ve kolaydır. Zaman alan, teknik hassasiyet gerektiren, karmaşık işlemlere gerek yoktur. Tek adımda güçlü ve kalıcı bağlanma direncini garanti eder. Olağa..

0,00

Beautifil - Bulk Flowable

Beautifil - Bulk Flowable Akışkan Bulk KompozitBaşarısı 13 yıllık klinik uygulamalar ile kanıtlanmış S-PRG doldurucular içeren Giomer teknolojisinin yeni üyesi Beautifil - Bulk Flowable; düşük polemirizasyon büzülmesi, 4mm derinlikte tamamen polimerize olması, başarısı kanıtlanmış Giomer teknolojisi..

0,00

Beautifil - Bulk Restorative

Beautifil - Bulk Restorative Tepilebilir Bulk KompozitShofu Giomer ailesinin yeni üyesi Beautifil - Bulk Restorative, olağanüstü tepilebilme ve şekillendirilebilme özellikleri ile posterior restorasyonlar için idealdir. düşük polimerizasyon büzülmesi, 4mm derinlikte tamamen polimerize olması, başarı..

0,00

Beautifil Flow

Florür Salan Kompozit Esaslı Akışkan Restoratif Estetik restorasyonlar için ışıkla sertleşen, radyoopak, akışkan özellikli restoratif materyal olan Beautifil Flow, iki farklı akışkanlık özelliğinde sunulur; az akışkan F02, çok akışkan F10.Diş hekimlerinin ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştir..

0,00

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 73 (7 Sayfa)