All Ceramic Preparation Kit

All Ceramic Preparation Kit Robotik teknoloji ile mükemmel şekilde yüzete eşit dağılmış elmas kombinasyonu sunar. Özellikle anterior, premolar ve molar dişlerin preparasyonu için tasarlanmıştır. İnlay, onlay ve laminate veneer restorasyonların hazırlanmasını olağan üstü kolaylaştırır...

0,00

Alustat Foam - Kanama Durdurucu Köpük Set

% 15 Aliminyum Klorit İçerikli Kanama Durdurucu KöpükALUSTAT'ın, dental tedavi sırasında lokal şişliği azaltmak ve dental tedavi sırasında ve sonrasında hafif diş eti kanamalarını durdurmak için kullanılması amaçlanmaktadır.Kanamayı durdurucu bir etkisi vardır; iltihabı azaltır ve damar büzücüdür.&n..

0,00

Alustat Kanama Durdurucu Jel

%25 25 Aliminyum Klorit İçerikli Kanama Durdurucu Jel ..

0,00

Best-Cord Nano Emdirilmiş Retraksiyon İpi

Emdirilmiş Retraksiyon İpiAlüminyum klorit emdirilmiş kullanıma hazır retraksiyon ipidir. Renklenmeye sebep olmaz.Nano teknoloji ile üretilmiştir.Diş eti hasarlarının önlenmesinin yanı sıra özellikle ölçü alma sırasında çalışılan bölgenin ulaşılabilirliğini arttırmak için kullanılır. Alustat ile emd..

0,00

Canal Dedector Kök Kanal Dedektörü

Kök Kanal DedektörüCANAL DETECTOR Ürününün Uygulanması1. Kök kanalı deliklerinin planlandığı yerdeki dentini kaldırınız.2. Pulpa boşluğu tabanına 1-2 damla damlatın, 5-10 saniye bekleyiniz.3. Pulpa boşluğunu durulayınız ve kurutunuz.4. Yoğun şekilde maviye boyanan noktalar, kök k..

0,00

Cavity Cleanser

Kavite TemizleyicisiCavity Cleanser içerik olarak klorheksidin diglukonat (%2'lik) solüsyonudur. Dezenfeksiyonun yanı sıra kavitelerin temizliği, nemlendirilmesi de hedeflenmiştir. Kavite preparasyonun bitiminde veya asit uygulandıktan sonra dentin kanallarının bonding ile kapatılmasından önce uygul..

0,00

Characterization Tint

ÖzellikleriKompozit makyaj malzemeleridir.Mikrohibrit yapılıdır akışkan kompozit kıvamındadır. Renk SeçenekleriKahverengi, Beyaz, Turuncu, Sarı, Pembe, Gri, Mavi, Mor..

0,00

DENT FRESH - Özel ağız gargarası

DENT FRESH - Özel Ağız Gargarası 6in1 özel formül! YenilerNefes ferahlığı verir ve ağızda serin bir his verir.  TemizlerGıdaların kalıntılarını yok eder, diş plağını önlerKorurDişleri çürüğe karşı korurGüçlendirirDiş minesini güçlendirirYatıştırırAğızdaki irritasyonları rahatlatı..

0,00

Dental Contrastor - Yansıma Önleyici

Product intended to use in diagnostics for determining the course of teeth’s shoreline. Used also as a background in intraoral photography..universalsingle useflexible.Dental Contrastor has mat, silk anti-reflex surface of opacity rate 99%. This properties guarantee perfect contrast and black b..

0,00

Dispenser 4/10

Dispenser 4/10 50ml Kartuşlar için Kartuş Tabancası Ürün içeriğiDispenser 4/10 Kartuş Tabancası (50ml için) ..

0,00

ENDO-WHITE - Devital Beyazlatma Ürünü

 Product for treatment of discolored endodontically treated teeth   ENDO-WHITE is indicated for discoloration of endodontically treated teeth using an internal method. ………… …………  perfect consistency easy and comfortable application fast and professional whitening dedicated for the "walking bl..

0,00

Eucalyptol

Gutaperka Çözücü..

0,00

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 36 (3 Sayfa)