BisCem - Self adeziv rezin siman

Self Adeziv Rezin SimanDiş yüzeyine asit, primer, bond uygulaması gerektirmeyen dual-kür, self-adeziv rezin siman sistemidir. BisCem mükemmel kullanım özellikleri sunar. Pasta/pasta formülü ve otomatik karıştırma sağlayan şırıngası ile uygulamak ve taşan simanı temizlemek son derece hızlı ve kolaydı..

0,00

C&B Cement

          Kompozit Esaslı Daimi Kron Köprü Simanı  Kullanımı kolay şırınga formu sayesinde kanştırmanıza gerek kalmazDirek Kuron'un içine uygulanırKompozit esaslı olduğu için güçlü yapıştırma sağlarSelf (kendi kendine) sertleşirMetal Postları güvenle yapıştıra..

0,00

Choice 2

Light Cure Estetik Lamine-Veneer Yapıştırma SimanıCHOICE 2 üstün renk stabilizasyonu, ideal bağlanma direnci, vita sakalısına uygun 11 renk seçeneği ile estetik siman ihtiyaçlarınız için mükemmel çözüm.  Başarılı veneer simantasyonu için gereken herşeyChoice 2 sisteminde varDoğru bir prepa..

0,00

CX-Plus Glaslonomer Cement

Cam İyonomer Kron, Köprü Braket Yapıştırma SimanıÇalışma süresi uzatılarak geliştirilmiş, cam iyonomer yapıştırma simanı Klinik Kullanım AvantajlarıUzatılmış çalışması süresiÇalışması süresi boyunca akışkanlık değişmezYüksek florür salınımıDüşük film kalınlığıRadyoopakYüksek sıkıştırma ve bağla..

0,00

Duo-Link

Kompozit Esaslı Yapıştırma SimanıKullanımı kolay şırınga formu sayesinde karıştırmanıza gerek kalmaz.Kompozit esaslı olduğu için güçlü yapıştırma sağlar.Dual (Hem ışık hem kendi kendine) sertleşir.Metal desteksiz inlay, onlay, veneer ve laminelerinizi yapıştırabileceğiniz gibi fiber postlarınızı da ..

0,00

Duo-Link Universal

LİMİTLERİN ÖTESİNDE   Duo-Link Universal Adeziv rezin siman, tüm indirek restorasyonların simantasyonu için özel olarak formüle edilmiştir. Universal ve Milky White olmak üzere iki estetik renk tonu mevcuttur.Duo-Link Universal Tüm restoratif materyaller, tüm BISCO adezivleri ve&..

0,00

E-Cement Yapıştırma Simanı

e-CEMENT Lityum disilikat (örneğin, IPS e.max®*) restorasyonların simantasyonunu kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmış rezin esaslı yapıştırma simanıdır.Silika bazlı cam seramiklerden işlenerek ve preslenerek elde edilen Lityum disilikatlar farklı opaklık ve ışık geçirgenliği değerlerinde üret..

0,00

HY-Bond Polycarbxylate Cement

Polikarbosilat Kron, Köprü, Braket Yapıştırma SimanıSHOFU tarafından geliştirilen patentli tanen-florid içeriği ile HY-Bond Polikarboksilat siman dentinal tübüllerin kapatılmasına yardımcı olur, post operatif hassasiyeti önler. Klinik Kullanım AvantajlarıMetale ve diş yapılarına kimyasal bağlan..

0,00

Resinomer

                                                                      Amalgam Bağlama ve Yapıştırma SimanıResi..

0,00

TheraCem™ - Self-Adeziv Rezin Siman

  TheraCem™Zirkonya ve diğer restoratif materyallere güçlü bağlanan self-adeziv resin siman TheraCem™ kalsiyum ve florid salabilme özelliği, yüksek radyoopasitesi ve kolay temizlenebilmesi ile, klinisyenlere kolay, güvenilir ve dayanıklı simantasyon öneriyor Eşsiz YararlarıSürekli Kal..

0,00

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)