Endo Aspirator

Kök Kanalından Sıvıları Aspire Ederek Gidermek için Endo-AspiratörKök kanalın drenajını kolaylaştırır .Çalışma süresini kısaltır (neredeyse 10 kat)Kağıt uçlarının tüketimini azaltır (%80. kadar)Küçük çaplı yumuşak aplikatör, kok kanalına iyi şekilde nüfuz edilmesini ve kanalın tam olarak kurutulması..

0,00

ENDO PREP CREAM / JEL 5 ML

Ürün Tanımı;Endodonti tedavisinde enstrumantasyonu kolaylaştırmak için kullanılan kayganlaştırıcı jel / kremdir. Sipariş Bilgisi;Ürün Kodu:Ambalaj İçeriği: ENDO PREP CREAM / JEL 5 ML (7 Gr) Şırınga..

0,00

LM ServoMax

 İyi bir enfeksiyon kontrolü sağlar.El aletlerinin ömrünü uzatır.Çok yönlü modülleri klinikte basitleştirir ve zamandan tasarruf sağlar.Bireysel ve özel ihtiyaçlara göre ayarlanabilir...

0,00

Photon Plus Dental Diyot Lazer

Photon Plus 10 Watt Dental Diyot Lazer 980 nm, tümüyle taşınabilir, Çok Dilli Arayüz ve Taşınabilir Güç ModülüÇok yönlü kullanılabilmesi, dahili kullanım rehberi ve çok dilli ara yüzü ile kusursuzdur.Geniş dokunmatik LCD ekranı, mükemmel yönlendiren menüleri, önceden hazırlanmış ve özelleştiril..

0,00

Silikon Karıştırma Cihazı

Bisico Silikon Karıştırma Cihazı BISICO Silikon Karıştırma Cihazı ile hekimlerimiz zamandan tasarruf sağlarken, değişmeyen kıvamda ölçü elde eder.BİSİCO Compress Heavy ve Mono 5:1 kartuşlarında otomatik dozlama ve karışım aparatıdır.Zamandan tasarruf sağlar.Yerden tasarruf sağlar.EkonomiktirGüv..

0,00

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)