Chrominat Fast Set - Aljinat Kromatik

Chrominat Fast Set - Aljinat KromatikKromatiktir, ölçü alma sırasında renk değiştirir. Silikon esaslı bir aljinattır.Chrominat'a bir şans verin ve kalitesini kendi gözlerinizle görün, kullandığınız en iyi aljinattan bile daha iyi olduğunu göreceksiniz. Memnun kalmadığınız da koşulsuz iade edebi..

0,00

Compress Heavy

S4 Polivinil Siloksan Ölçü MalzemeleriPolivinil Siloksan esaslı silikon ölçü malzemeleridir.Büzülme katsayısı yok denecek kadar azdır. (% 0.1)Bozulmadan çok uzun bir süre muhafaza edilebilir.Ortalama sertleşme zamanı (karıştırma dahil): 3 dk. Kullanım AlanlarıHassas ölçü gerektiren zamanlarda (..

0,00

Compress Mono

Bisico - Compress Mono 380ml380 mL Kartuş SistemStandart 5:1 Karışım uygulamalarında kullanılan hidrofilik özelliğe sahip bir silikondur.Özellikle materyal değiştirildiğinde, plastik kartuşta silikonun uygulama formu temiz ve kolay uygulama sağlar.Uygulama boyunca materyal kullanıcının eldivenleri i..

0,00

Function Kerleme Slikonu

Function Kerleme SlikonuKomple protez ya da kısmi protezlerin fonksiyonel ölçüsünde kullanılan bir materyaldir.KullanımıSetten çıkan kaşık adezivini kaşığa ince bir tabaka halinde uygulayınız (2-3 dk bekleyiniz). Kaşık adezivi kullanımının yanında, kaşıkta mekanik tutucularında bulunması tavsiye edi..

0,00

Mandisil

Mandisil Polivinil Esaslı Total Ölçü Silikonu ÖzellikleriPolivinil Siloksan esaslı total protez silikonudur.Polivinil esaslı olması total ölçülerinde netlik sağlar. Bu da diş hekimlerinin, teknisyenlerin ve hastaların konforunu arttırır. Karıştırma Zamanı: 30 Sn.Uygulama zamanı (Kanşt..

0,00

Precision - A Tipi Silikon Ölçü Materyali

BISICO PrecisionTam hassas ölçüler için tabanca ile kullanılan; tek fazlı, çok amaçlı, viskoz A tipi silikon ölçü materyalidir. İdeal kıvam ve son sertliği ile hassas ölçü işlemlerini garanti eder.Tek aşamalı implant ölçüleri, parsiyel protezler, aplikatörler. Teleskop ölçüsü ve total protezler..

0,00

Regidur i Kapanış Slikonu

Regidur i Polivinil Siloksan Esaslı Kapanış Kayıt SilikonuKısa sürede sertleşir bu özelliği zamandan tasarruf sağladığı gibi, hasta konforunu da arttırır.Yüksek teknolojisinden dolayı, yüksek bitim sertliğine rağmen kırılma oranı minimumdur.  Ürün içeriğiRegidur i Otomatik Karıştıran Kartu..

0,00

S1 Polivinil Siloksan Ölçü Malzemesi

S1 Polivinil Siloksan Ölçü MalzemeleriPolivinil Siloksan esaslı silikon ölçü malzemeleridir.Büzülme katsayısı yok denecek kadar azdır. (% 0.1)Bozulmadan çok uzun bir süre muhafaza edilebilir.Ortalama sertleşme zamanı (karıştırma dahil): 3 dk. Kullanım AlanlarıHassas ölçü gerektiren zamanlarda (..

0,00

S4 Polivinil Siloksan Ölçü Malzemesi

S4 Polivinil Siloksan Ölçü Malzemeleri ..

0,00

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)