All Ceramic Preparation Kit

All Ceramic Preparation Kit Robotik teknoloji ile mükemmel şekilde yüzete eşit dağılmış elmas kombinasyonu sunar. Özellikle anterior, premolar ve molar dişlerin preparasyonu için tasarlanmıştır. İnlay, onlay ve laminate veneer restorasyonların hazırlanmasını olağan üstü kolaylaştırır...

0,00

Best-Cord Nano Emdirilmiş Retraksiyon İpi

Emdirilmiş Retraksiyon İpiAlüminyum klorit emdirilmiş kullanıma hazır retraksiyon ipidir. Renklenmeye sebep olmaz.Nano teknoloji ile üretilmiştir.Diş eti hasarlarının önlenmesinin yanı sıra özellikle ölçü alma sırasında çalışılan bölgenin ulaşılabilirliğini arttırmak için kullanılır. Alustat ile emd..

0,00

BisCem - Self adeziv rezin siman

Self Adeziv Rezin SimanDiş yüzeyine asit, primer, bond uygulaması gerektirmeyen dual-kür, self-adeziv rezin siman sistemidir. BisCem mükemmel kullanım özellikleri sunar. Pasta/pasta formülü ve otomatik karıştırma sağlayan şırıngası ile uygulamak ve taşan simanı temizlemek son derece hızlı ve kolaydı..

0,00

Block HC · Disk HC

Ceramic-based CAD/CAM material for durable, metal-free restorationsSHOFU Block HC can be used for almost all single-tooth indications for CAD/CAM technology and machined wet or dry in all standard milling units. This high-performance restorative material features exceptional long-term stability and ..

0,00

C&B Cement

          Kompozit Esaslı Daimi Kron Köprü Simanı  Kullanımı kolay şırınga formu sayesinde kanştırmanıza gerek kalmazDirek Kuron'un içine uygulanırKompozit esaslı olduğu için güçlü yapıştırma sağlarSelf (kendi kendine) sertleşirMetal Postları güvenle yapıştıra..

0,00

Choice 2

Light Cure Estetik Lamine-Veneer Yapıştırma SimanıCHOICE 2 üstün renk stabilizasyonu, ideal bağlanma direnci, vita sakalısına uygun 11 renk seçeneği ile estetik siman ihtiyaçlarınız için mükemmel çözüm.  Başarılı veneer simantasyonu için gereken herşeyChoice 2 sisteminde varDoğru bir prepa..

0,00

Chrominat Fast Set - Aljinat Kromatik

Chrominat Fast Set - Aljinat KromatikKromatiktir, ölçü alma sırasında renk değiştirir. Silikon esaslı bir aljinattır.Chrominat'a bir şans verin ve kalitesini kendi gözlerinizle görün, kullandığınız en iyi aljinattan bile daha iyi olduğunu göreceksiniz. Memnun kalmadığınız da koşulsuz iade edebi..

0,00

Compress Heavy

S4 Polivinil Siloksan Ölçü MalzemeleriPolivinil Siloksan esaslı silikon ölçü malzemeleridir.Büzülme katsayısı yok denecek kadar azdır. (% 0.1)Bozulmadan çok uzun bir süre muhafaza edilebilir.Ortalama sertleşme zamanı (karıştırma dahil): 3 dk. Kullanım AlanlarıHassas ölçü gerektiren zamanlarda (..

0,00

Compress Mono

Bisico - Compress Mono 380ml380 mL Kartuş SistemStandart 5:1 Karışım uygulamalarında kullanılan hidrofilik özelliğe sahip bir silikondur.Özellikle materyal değiştirildiğinde, plastik kartuşta silikonun uygulama formu temiz ve kolay uygulama sağlar.Uygulama boyunca materyal kullanıcının eldivenleri i..

0,00

CX-Plus Glaslonomer Cement

Cam İyonomer Kron, Köprü Braket Yapıştırma SimanıÇalışma süresi uzatılarak geliştirilmiş, cam iyonomer yapıştırma simanı Klinik Kullanım AvantajlarıUzatılmış çalışması süresiÇalışması süresi boyunca akışkanlık değişmezYüksek florür salınımıDüşük film kalınlığıRadyoopakYüksek sıkıştırma ve bağla..

0,00

DENT FRESH - Özel ağız gargarası

DENT FRESH - Özel Ağız Gargarası 6in1 özel formül! YenilerNefes ferahlığı verir ve ağızda serin bir his verir.  TemizlerGıdaların kalıntılarını yok eder, diş plağını önlerKorurDişleri çürüğe karşı korurGüçlendirirDiş minesini güçlendirirYatıştırırAğızdaki irritasyonları rahatlatı..

0,00

Dispenser 4/10

Dispenser 4/10 50ml Kartuşlar için Kartuş Tabancası Ürün içeriğiDispenser 4/10 Kartuş Tabancası (50ml için) ..

0,00

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 37 (4 Sayfa)