Calcipast + I Kalsiyum Hidroksit

Iodoform ile Güçlendirilmiş Kalsiyum Hidroksit Materyaliİltihabı azaltır.Çok güçlü Antibakteriyel etkiye sahiptir.Hasarlı periapikal dokuların yeniden yapılanmasını ve odontoblast yoluyla düzeltici dentin oluşmasını teşvik eder.Kök kanalı sistemi içine sızıntıların girmesini engeller.İçerdiği İodofo..

0,00

Calcipast Forte

Geçici Kök Kanalı Dolguları İçin Iyodoform ve P-klorofenole Sahip Kalsiyum Hidroksit Materyali ÖzelliklerYüksek kalsiyum hidroksit konsantrasyonundan dolayı dişin remineralizasyonu•Hasarlı periapikal dokuların yeniden yapılanmasını hızlandırırKurutma ve bakteriyostatik etkiYüksek alkalin reaksi..

0,00

Calcipast Kalsiyum Hidroksit

Baryum Sülfat İçerikli Kalsiyum Hidroksit MateryaliHasarlı dokuların yeniden yapılanmasını ve odontoblast yoluyla düzeltici dentin oluşmasını teşvik eder.İltihabı azaltır.Pulpanın termo-elektrik uyaranından korunmasını sağlar.Kök kanalı sistemi içine sızıntıların girmesini engeller.Anti-bakteriyel e..

0,00

Syntex 10gr - Kök Kanal Dolgu Materyali

          Syntex - Epoksi Rezin Esaslı Kök Kanal Dolgu Patı1:1 Otomatik karıştıran şırınga formunda, kullanıma hazır, epoksi rezin esaslı kök kanal dolgu patı. Sertleşme sırasında minimal büzülme oranı ve mükemmel adezyonu ile hermetik sızdırmaz kök kanal dolg..

0,00

Zinc Oxide

Çinko Oksit Toz..

0,00

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)