Chloraxid 5,25% - Sodyum Hipoklorit

Kök Kanalı Durulama Sıvısı (Sodyum Hipoklorit)Mekanik kanal genişletme sırasında ölü pulpa birikintisini kaldırır.Kanal dolgusundan önce dentinal tubuli ağzını açığa çıkarmak için kanalı temizler ve kirlenen katmanı giderir.Kök kanalı dolgusu yapıldıktan sonra durulanmadığında ortaya çıkabilen diş r..

0,00

Chloraxid 5,25% Extra - Sodyum Hipoklorit

Kök Kanalı Durulama Sıvısı (Sodyum Hipoklorit)Mekanik kanal genişletme sırasında ölü pulpa birikintisini kaldırır.Kanal dolgusundan önce dentinal tubuli ağzını açığa çıkarmak için kanalı temizler ve kirlenen katmanı giderir.Kök kanalı dolgusu yapıldıktan sonra durulanmadığında ortaya çıkabilen diş r..

0,00

Chloraxid 5,25% Jel - Kök Kanal İrrigasyon Preparasyonu

Chloraxid 5,25% Jel - Kök Kanal İrrigasyon PreparasyonuPiyasada sodyum hipokloriti jel içinde sunan tek ürün!  Üst düzey uzmanlarla uzun vadeli işbirliği temelinde yeni bir sodyum hipoklorit formülü geliştirdik. CHLORAXID GEL'in jel kıvamı ürünün apikal açıklığın ötesine geçme riskini en a..

0,00

Chloraxid 5,25% Jel Extra -

Chloraxid 5,25% Jel Extra - Kök Kanal İrrigasyon PreparasyonuPiyasada sodyum hipokloriti jel içinde sunan tek ürün!  Üst düzey uzmanlarla uzun vadeli işbirliği temelinde yeni bir sodyum hipoklorit formülü geliştirdik. CHLORAXID 5.25 GEL EXTRA'in jel kıvamı ürünün apikal açıklığın ötesine g..

0,00

Citric Acid %40

Kök Kanal Durulama SıvısıKök kanalının mekanik olarak temizlenmesini kuvvetlendirir. Dentinal tubuli ağızlarını ortaya çıkararak duvarlardan kirlenen katmanı giderir.Kanalların ortaya çıkartılmasını, temizlenmesini ve tam olarak doldurulmasını sağlar. Uygulaması1. Kök kanallarına giriniz.2..

0,00

Endo Solution

Edta Solusyonu %15Cerkamed firması tarafından üretilen %15 lik Edta Solüsyonudur.Eğeleme işlemleri arasında, kök kanal irrigasyon için EDTA solüsyonudur.Şelasyon ve smear tabakası giderme için tercih edilen bir kanal yıkama solüsyonudur...

0,00

ENDO-PACK - Uygulama Şırıngası Yedek

Kullanılacak Endodontik irigasyon sıvısının adına ve renk koduna göre etiketlenmiştir. Bu sayede tedavi sırasında ürünün tanınmasını kolaylaştırır  hata riskini önler . Piston üzerindeki kauçuk halka, ürünün doldurulması ve uygulanması  sırasında mükemmel kontrol ve düzgün kayma sağla..

0,00

Endo-Prep Jel 2 ml

Kanal kayganlaştırıcı jel   Endo-Prep Jel ürününün uygulanması 1. Pulpa boşluğunu açın, kök kanallarına girişi hazırlamak için odacığın içini boşaltınız. 2. Önce sodyum hipoklorit ile durulayınız. 3. Kök kanalından iltihaplı pulpayı çıkartınız. 4. Kök kanalına Endo-Prep Jeli giriniz. 5. Sodyum hipo..

0,00

Endo-Top

Endodontik İğne UcuKök kanallarının ve periodontal ceplerin irrigasyonunda kullanılır.Kilitli enjektörle kullanılan irrigasyon iğnesidir.Yandan deliklidir.30 G 25 mm ebadındadır.Disposabledir. ..

0,00

Gluco-Chex %2

Kök Kanalı Durulama Sıvısı (Klorheksidin Glukanat)Pulpa iltihabı olan kök kanallarının durulanması için önerilir. Tekrar endodontik tedavi için kesinlikle önerilir.Enterokok fekalise (NaOCL’e bakteri bağışıklığı) karşı oldukça etkili.Diş renginin değişmesine neden olmaz. Uygulaması1. ..

0,00

Gluco-Chex %2 Jel

Ürün TanımıGLUCO CHEX 2% jel, kök kanalı hazırlığını ve tedaviyi basitleştirir, aracın kanala girişini kolaylaştıran ve kırılmasını önleyen yağlar içerir. Özellikle şunlar için önerilirEnterokok Fekalis veya Candida Albicansın neden olduğu bir enfeksiyonun varlığından şüpheleniliyorsa endodonti..

0,00

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)