Alustat Foam - Kanama Durdurucu Köpük Set

% 15 Aliminyum Klorit İçerikli Kanama Durdurucu KöpükALUSTAT'ın, dental tedavi sırasında lokal şişliği azaltmak ve dental tedavi sırasında ve sonrasında hafif diş eti kanamalarını durdurmak için kullanılması amaçlanmaktadır.Kanamayı durdurucu bir etkisi vardır; iltihabı azaltır ve damar büzücüdür.&n..

0,00

Alustat Kanama Durdurucu Jel

%25 25 Aliminyum Klorit İçerikli Kanama Durdurucu Jel ..

0,00

BIO MTA+

MTA+ Hazırlama ve uygulama araçlarıEl aletleri korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bükülme ve basınç gerilimlerine dayanıklıdır, en az % 0.15 karbon bileşikleri içerir. Set içeriğinde dört farklı uç ve İki el aleti bulunur. Ürün içeriği4 adet Uç (MX1, MX2, MX3, MX4) ve 2 ad..

0,00

Calcipast + I Kalsiyum Hidroksit

Iodoform ile Güçlendirilmiş Kalsiyum Hidroksit Materyaliİltihabı azaltır.Çok güçlü Antibakteriyel etkiye sahiptir.Hasarlı periapikal dokuların yeniden yapılanmasını ve odontoblast yoluyla düzeltici dentin oluşmasını teşvik eder.Kök kanalı sistemi içine sızıntıların girmesini engeller.İçerdiği İodofo..

0,00

Calcipast Forte

Geçici Kök Kanalı Dolguları İçin Iyodoform ve P-klorofenole Sahip Kalsiyum Hidroksit Materyali ÖzelliklerYüksek kalsiyum hidroksit konsantrasyonundan dolayı dişin remineralizasyonu•Hasarlı periapikal dokuların yeniden yapılanmasını hızlandırırKurutma ve bakteriyostatik etkiYüksek alkalin reaksi..

0,00

Calcipast Kalsiyum Hidroksit

Baryum Sülfat İçerikli Kalsiyum Hidroksit MateryaliHasarlı dokuların yeniden yapılanmasını ve odontoblast yoluyla düzeltici dentin oluşmasını teşvik eder.İltihabı azaltır.Pulpanın termo-elektrik uyaranından korunmasını sağlar.Kök kanalı sistemi içine sızıntıların girmesini engeller.Anti-bakteriyel e..

0,00

Canal Dedector Kök Kanal Dedektörü

Kök Kanal DedektörüCANAL DETECTOR Ürününün Uygulanması1. Kök kanalı deliklerinin planlandığı yerdeki dentini kaldırınız.2. Pulpa boşluğu tabanına 1-2 damla damlatın, 5-10 saniye bekleyiniz.3. Pulpa boşluğunu durulayınız ve kurutunuz.4. Yoğun şekilde maviye boyanan noktalar, kök k..

0,00

Chloraxid 5,25% - Sodyum Hipoklorit

Kök Kanalı Durulama Sıvısı (Sodyum Hipoklorit)Mekanik kanal genişletme sırasında ölü pulpa birikintisini kaldırır.Kanal dolgusundan önce dentinal tubuli ağzını açığa çıkarmak için kanalı temizler ve kirlenen katmanı giderir.Kök kanalı dolgusu yapıldıktan sonra durulanmadığında ortaya çıkabilen diş r..

0,00

Chloraxid 5,25% Extra - Sodyum Hipoklorit

Kök Kanalı Durulama Sıvısı (Sodyum Hipoklorit)Mekanik kanal genişletme sırasında ölü pulpa birikintisini kaldırır.Kanal dolgusundan önce dentinal tubuli ağzını açığa çıkarmak için kanalı temizler ve kirlenen katmanı giderir.Kök kanalı dolgusu yapıldıktan sonra durulanmadığında ortaya çıkabilen diş r..

0,00

Chloraxid 5,25% Jel - Kök Kanal İrrigasyon Preparasyonu

Chloraxid 5,25% Jel - Kök Kanal İrrigasyon PreparasyonuPiyasada sodyum hipokloriti jel içinde sunan tek ürün!  Üst düzey uzmanlarla uzun vadeli işbirliği temelinde yeni bir sodyum hipoklorit formülü geliştirdik. CHLORAXID GEL'in jel kıvamı ürünün apikal açıklığın ötesine geçme riskini en a..

0,00

Chloraxid 5,25% Jel Extra -

Chloraxid 5,25% Jel Extra - Kök Kanal İrrigasyon PreparasyonuPiyasada sodyum hipokloriti jel içinde sunan tek ürün!  Üst düzey uzmanlarla uzun vadeli işbirliği temelinde yeni bir sodyum hipoklorit formülü geliştirdik. CHLORAXID 5.25 GEL EXTRA'in jel kıvamı ürünün apikal açıklığın ötesine g..

0,00

Citric Acid %40

Kök Kanal Durulama SıvısıKök kanalının mekanik olarak temizlenmesini kuvvetlendirir. Dentinal tubuli ağızlarını ortaya çıkararak duvarlardan kirlenen katmanı giderir.Kanalların ortaya çıkartılmasını, temizlenmesini ve tam olarak doldurulmasını sağlar. Uygulaması1. Kök kanallarına giriniz.2..

0,00

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)